Vánoční kilometr 2018 | |||||
44. ročník závodů v distančním ploutvovém plavání na řece Dyji v Břeclavi | |||||
areál Slováckého veslařského klubu Břeclav Nad Splavem | |||||
100 m zimní plavci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Mifková Zdeňka | 22m | 1978 | OSP Hodonín | 2,15 |
2 | Zelenka Milan | 20m | 1993 | Holič Wood nereg | 2,19 |
3 | Kolařík Libor | 4m | 1975 | Želetice – neregistrovaný | 2,23 |
4 | Pavka Dominik | 21m | 1993 | Holič Wood nereg | 2,29 |
5 | Adámek Petr | 5m | 1952 | Nautilus Břeclav | 2,36 |
6 | Šišoláková Miriam | 2m | 1974 | Zahorácký tučniaci | 2,45 |
7 | Ilčík Marek | 25m | 1984 | Kondiční tréninky Mikulov | 2,51 |
8 | Suchyňa Vladimír | 6m | 1952 | Nautilus Břeclav | 2,56 |
9 | Šproch Roman | 26m | 1975 | Kondiční tréninky Mikulov | 3,03 |
10 | Dohnal Petr | 23m | 1984 | Kondiční tréninky Mikulov | 3,07 |
11 | Komprs Tomáš | 27m | 1994 | Kondiční tréninky Mikulov | 3,16 |
12 | Kuchař František | 9m | 1976 | Nenkovice - neregistrovaný | 3,22 |
13 | Macko Miroslav | 3m | 1974 | Zahorácký tučniaci | 3,34 |
14 | Troják František | 24m | 1969 | Kondiční tréninky Mikulov | 3,46 |
15 | Huťa Pavel | 10m | 1963 | Nautilus Břeclav | 4,19 |
16 | Volnár Lubo | 1m | 1958 | Zahorácký tučniaci | 4,56 |
250 m zimní plavci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Janíček Jiří | 11m | 1958 | Nautilus Břeclav | 5,58 |
2 | Kubanová Věra | 16m | 1958 | Haná Prostějov | 6,01 |
3 | Pernica Martin | 28m | 1977 | Kondiční tréninky Mikulov | 6,41 |
4 | Krátký Hynek | 29m | 1975 | Mor. Nová Ves – nereg. | 7,21 |
500 m zimní plavci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Kolařík Pavel | 12m | 1982 | Nautilus Břeclav | 9,29 |
2 | Pullmann Josef | 7m | 1957 | JPK Axis Jihlava | 10,11 |
3 | Trnkalová Marie | 18m | 1965 | Haná Prostějov | 11,02 |
4 | Trlica Josef | 8m | 1952 | JPK Axis Jihlava | 11,09 |
5 | Ondráček Stanislav | 31m | 1976 | Kondiční tréninky Mikulov | 11,31 |
750 m zimní plavci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Beneš Jiří | 33m | 1966 | UP Olomouc | 9,12 |
2 | Čudanová Vlasta | 19m | 1950 | I.PKO | 11,43 |
3 | Němčíková Daniela | 13m | 1970 | Haná Prostějov | 14,39 |
1000 m zimní plavci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Kunc Petr | 30m | 1967 | FIDES Brno | 14,28 |
2 | Klečková Zina | 14m | 1961 | Haná Prostějov | 22,21 |
3 | Trnkal Milan | 17m | 1964 | Haná Prostějov | 23,34 |
4 | Kolář Karel | 15m | 1969 | Haná Prostějov | 23,45 |
1000 m DPP jednotlivci | |||||
poř. | příjmení a jméno | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | Ševčík Jan | 2č | 1984 | Skorpen Přerov | 10,33 |
2 | Štefka Jiří | 20č | 1971 | Freediving Team | 11,11 |
3 | Nezhyba Miroslav | 1č | 1979 | Skorpen Přerov | 12,14 |
4 | Rákos Pavel | 7č | 1971 | Skorpen Přerov | 12,37 |
5 | Jedlička Marek | 8č | 1978 | OSP Hodonín | 12,49 |
6 | Mifková Zdeňka | 6č | 1978 | OSP Hodonín | 13,27 |
7 | Popelka Pavel | 19č | 1974 | OCEAN Devils Brno | 13,28 |
8 | Jahnová Radka | 9č | 1972 | KSP Olomouc | 13,29 |
9 | Dvořáček Pavel | 10č | 1974 | OSP Hodonín | 13,43 |
10 | Večeřa Pavel | 4č | 1986 | Skorpen Přerov | 14,17 |
11 | Jahnová Iveta | 12č | 1992 | KSP Olomouc | 15,31 |
12 | Kříž Jaroslav | 18č | 1973 | OSP Hodonín | 15,51 |
13 | Bureš Roman | 11č | 1972 | UH-Divers Uh. Hradiště | 17,38 |
14 | Zima Jiří | 5č | 1972 | Nautilus Břeclav | 18,39 |
15 | Chrástek František | 13č | 1968 | UH-Divers Uh. Hradiště | 19,16 |
16 | Polách Vít | 16č | 1963 | UH-Divers Uh. Hradiště | 19,21 |
17 | Zelík Jiří | 17č | 1959 | UH-Divers Uh. Hradiště | 19,55 |
18 | Poláchová Dagmar | 15č | 1968 | UH-Divers Uh. Hradiště | 22,24 |
19 | Švrček Oto | 21č | 1965 | Poseidon Senica | 24,33 |
20 | Sedlák Zbyněk | 3č | 1965 | Skorpen Přerov | 26,26 |
21 | Stejskal Ondřej | 14č | 2005 | Nautilus Břeclav | NED |
1000 m DPP družstva | |||||
poř. | Klub – oddíl | st.č. | nar. | klub - oddíl | čas |
1 | SKORPEN Přerov | 2č | 1984 | Ševčík Jan | 10,33 |
1č | 1979 | Nezhyba Miroslav | 12,14 | ||
7č | 1971 | Rákos Pavel | 12,37 | ||
35,24 | |||||
2 | OSP Hodonín | 8č | 1978 | Jedlička Marek | 12,49 |
6č | 1978 | Mifková Zdeňka | 13,27 | ||
10č | 1974 | Dvořáček Pavel | 13,43 | ||
39,19 | |||||
3 | UH-DIVERS Uh. Hradiště | 11č | 1972 | Bureš Roman | 17,38 |
13č | 1968 | Chrástek František | 19,16 | ||
16č | 1963 | Polách Vít | 19,21 | ||
56,15 | |||||
Teplota vody: + 2°C | |||||
Teplota vzduchu: + 3°C | |||||
Průtok vody: 7 m3 | |||||
Pod mrakem, slabý vítr | |||||
Ředitel závodu: Mgr. Milan Vojta | |||||
Vrchní rozhodčí: Jana Doupalová I. tř. |
fotogalerie : http://www.spms.cz/adminfoto/edit/14/
Reportáž z vánočního kilometru bude odvysílána na ČTsport ve čtvrtek 3.1.2019 od 11:55.
Poté si ji budete moci přehrát pod tímto odkazem: