zapsaný spolek
Svaz potápěčů Moravy a Slezska, z.s., Horská 12, 616 00 Brno,                Sekretariát: Štefánikova 9a, 602 00 Brno, sekretariat.spms@svazpotapecu.cz
spcrspmscmas
zpět

Kalendář akcí

    

     Kalendář akcí Svazu potápěčů Moravy a Slezska na rok 2018

 

Leden

12.     Zasedání presidia SPMS                              Brno – Rakovec

25.     Zasedání presidia SČP                                        Praha

12.- 13. Vyhodnocení reprezentace SPČR          Brno – Rakovec

20.     Školení rozhodčích                             PP            Žďár

27.     Moravskoslezská liga mládeže         PP            Zlín

27.     Česká liga mládeže                             PP            Most

26.- 27.    Výcvikové komise SPČR                         Lachtan - Brno                             

 

Únor

15.      Zasedání presidia SPMS                                    

10.- 11.   Žďárský ,,Gumák“                         PP                Žďár

23.- 25.   SP CMAS                                         PP        EGER/ HUN.

                 UWH                                              UWH    KRANJ/SLOV.

16.- 18.    Školení P3                                                Lachtan – Brno

 

Březen

1.      Shromáždění delegátů SPČR                                  Praha

16.    Zasedání presidia SPMS                                  Kocourovec

17.    Shromáždění delegátů SPMS                         Kocourovec

23.    Zasedání presidia SČP                                             Tachov

10.    Moravskoslezská liga mládeže           PP               Žďár

10.    Česká liga mládeže                               PP               Tábor

23. – 25.     SP CMAS                                      PP       Lignáno/ITA.

10. – 11.    Metodika potápěčského výcviku            Brb.Praha

24. – 25.    WORK SHOP pro instruktory

23. – 25.     PAF Tachov                               Foto              Tachov

                                                                                   

Duben

19.     Zasedání presidia SPMS                                     Kocourovec

7. – 8.  Mistrovství  ČR družstev pot.liga       PP              Přerov

13. – 15.      SP  CMAS                                       PP      Lipsko/ GER.

21.     Moravskoslezská liga mládeže             PP       Nový Jičín

21.      Česká liga mládeže                                PP         Liberec

6. – 7.   Výcviková komise SPČR                            Lachtan – Brno

 

Květen

17.      Zasedání presidia SPMS                                    Kocourovec

24.      Zasedání presidia SČP                                        Barbora

4. – 6.  MČR (1.část) + Blatenský pohár         SF   Trh. Kamenice

5.        11th BUD  PIG  CUP                            UWH   Č.Budějovice

12. – 13.  Modrý Mítink – BI FINS/MČR        PP       Nový Jičín

19.          MČR                                                     FD      Pardubice

25. – 27.  1.kolo EP ( M kurz/tyče)                OP  Draždiak/SLOV.

18. – 20.  Školení instruktorů                                     Barbora

 

Červen

21.          Zasedání presidia SPMS                               Kocourovec

22.          Zasedání presidia SČP                                   Holetín

1. - 3.     MČR PP+ RP      60 let klubu            PP         Liberec

1. - 3.      2.kolo EP ( Monk + Tyče)                OP        Pahne/GER.

8. – 10.   3.kolo EP( Hvězda/ M kurz)           OP         Jesenice

9. – 10.         MČR                                             OP         Jesenice

9.              1.kolo  DPP                                     DPP       Pardubice

15. – 17.    4.kolo EP  ( Tyče/M kurz)            OP  Budapešť/HUN.

16.             2.kolo DPP                                     DPP   V.Dářko-Žďár

23.             3.kolo DPP                                     DPP        Přerov

                  MČR                                                  OP         Mělice

                  UWH                                              UWH Trzebnica/POL.

1. – 3.        Zkoušky instruktorů                                  Barbora

8. – 9.       Výcviková komise SPČR                         Lachtan - Brno

Červenec

14. – 21.                MS  Senioři                        PP    Bělěhrad/SRB.

20. – 23.                Universiáda                       PP    Bělěhrad/SRB.

28.7.- 4.8.             ME Junioři                          PP    Istambul/TUR.

                               UWH                                 UWH  Mnichov/GER.

 

 

 

Srpen

11. – 12.           MČR  ( Monk/Tyče)         OP           Liberec

27.8. – 2.9.       ME + MEJ                          OP   Gyekkenyes/HUN.

 

 

 

Září

13.         Zasedání presidia SPMS                             Kocourovec

13.         Zasedání presidia SČP                                     Praha

6. – 9.        Finále EP  ( M kurs )                 OP    Lepenica/CHOR.

14.          Harcovský pohár                         OP           Liberec

15.          SEPM   NJ-ZL-RŘ-ZV-JAS             PP              Zlín

20. – 24.     SP  CMAS – Finále                  PP        Phuket/THAJ.

                     UWH                                      UWH    Breda/HOLAND.

21. – 22.   Výcviková komise SPČR                       Lachtan - Brno

 

 

Říjen

26.           Zasedání presidia SPMS                             Kocourovec

27.           Shromáždění delegátů ( volební )            Kocourovec

5. – 7.      MČR    (2.část )                               SF       Trh.Kamenice

13.           Litoměřická ploutev                      PP        Litoměřice

20.           Oblastní liga mládeže                   PP          Olomouc

                 Freedivingové závody                  FD             Brno

5. – 7.      Školení instruktorů                                  Sv.Heřmanice

Listopad

15.        Zasedání presidia SPMS                                Kocourovec

9.           Zasedání presidia SČP                                     Benešov

3. – 4.   Nemo ,,TROPHY“    20.Ročník         PP             Zlín

10. – 11. Evropský pohár kat.  D + C            PP        Glivice/POL.

17. -  18. Finále – Liga Mládeže (Morava-Čechy)    Nový Jičín

23.           Výcviková komise SPČR                                Říčany

24. – 25.  Seminář instruktorů                                     Říčany

9. – 11.  Sport Live   Propagace+ukázky výcviku      BVV Brno 

 

Prosinec

14.          Zasedání presidia SPMS                                 Lechovice

14. – 15.  Společné jednání presidií SČP + SPMS       Lechovice

1. – 2.    Světový mítink mládeže            PP     Kecskemet/HUN.

8.            Mikulášský pohár                       PP                Přerov

8.            Vánoční pohár ( 37.ročník )      PP                 Most

15.          SEMP  finále  NJ-ZL-PŘ-ZV-JAS      PP        Nový Jičín

26.          Vánoční kilometr                           DPP          Břeclav

1.             Brněnská Žaba   MČR                   FOTO     Brno - Kozák