zapsaný spolek
Svaz potápěčů Moravy a Slezska, z.s., Horská 12, 616 00 Brno,                Sekretariát: Štefánikova 9a, 602 00 Brno, sekretariat.spms@svazpotapecu.cz
spcrspmscmas
zpět

Kalendář akcí

  

     Kalendář akcí Svazu potápěčů Moravy a Slezska na rok 2019

                  

Leden

17.        Zasedání presidia SPMS                                                     Kocourovec

31.        Zasedání presidia SČP                                                            Praha

25.        Školení rozhodčích iii.                                                              Zlín

26.        Moravskoslezská liga mládeže 1.kolo      E,D,C                   Zlín

26.        Česká liga mládeže  1.kolo                         E,D,C                   Most

25.-26. Výcviková komise SPČR                                                     Lachtan Brno

 

 

Únor

14.         Zasedání presidia SPMS                                                     Kocourovec

2.            UWH                                                               UWH               Kranj/Slovinsko

7.            Sportovní komise                                                                    Praha

8.-9.       Komise rozhodčích  1.školení R-1+SW                                 Žďár

9.-10.     Žďárský gumák                                        E,D,C,B,A                Žďár

16.          SEPM  - NJ – ZV – JAS – ZL                        E,D,C               Nový Jičín

22.-24.   Finswimming Word  cup 1.kolo               C,B,A               Eger/ Hun.

15.-17.   Školení  P3                                                                           Lachtan Brno

 

Březen

1.             Zasedání presidia SČP                                                            Praha

29.           Zasedání presidia SPMS                                                    Kocourovec

30.           Shromáždění delegátů SPMS                                           Kocourovec

1.-3.        PAF Tachov   MČR                                      Foto                   Tachov

2.             UWH                                                            UWH               Berlín/Něm.

9.             Moravskoslezská liga mládeže 2.kolo    E,D,C                    Žďár

22.-24.    Finswimming Word cup  2.kolo              C,B,A               Lignáno/ Itálie

30.           Česká liga mládeže  2.kolo                       E,D,C                   Tábor

9.-10.       Metodika potápěčského výcviku                                      Barbora

23.-24.     Workshop pro instruktory

 

Duben

11.           Zasedání presidia SPMS                                                    Kocourovec

6.             Česko-rakousko-maďarská liga              UWR                Č.Buďejovice

6.-7.        MČR družstev – potápěčská liga                A                     Olomouc

13.           Memoriál – J.Šírek                             EO,E,D,C,B,A,V        Rumburk

13.           SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL                    EO,E,D,C               Zvolen

21.-22.    Finswimming Word cup 3.kolo              C,B,C                Provence/Francie

27.           Moravskoslezská liga mládeže 3.kolo   E,D,C                Nový Jičín

27.           Česká liga mládeže  3.kolo                    E,D,C                  Liberec

5.-6.        Výcviková komise SPČR                                                     Lachtan Brno

 

Květen

16.           Zasedání presidia SPMS                                                     Kocourovec

30.            Zasedání presidia SČP                                                             Praha

3.-5.          Finswimming Word cup 4.kolo                 C,B,A             Coral Spring/USA

4.               Bud Pig Cup                                                  UWH             Č.Buďejovice

18.-19.      Modrý mítink – mezinár.závody         E,D,C,B,A               Nový Jičín

24.-26.      MČR ( 1. Část ) + Blatenský pohár                SF             Trhová Kamenice

25.             Mistrovství České republiky                          FD                Pardubice

31.-2.6.     Mistrovství České republiky                E,D,C,B,A                     Zlín

17.-19.       Školení instruktorů                                                               Barbora

24.-26.       Zkoušky instruktorů                                                             Barbora

 

Červen

21.-22.      Výjezdní zasedání presidia SPMS

1.-2.           1. Kolo EP                                                      OP               Sandersdorf/Něm

8.               1.kolo Českého poháru                         E,D,C,B,A                 Partdubice

14.-16.      MČR ( Hvězda,Mkurz,Sjíždění )                  OP                       Jesenice

15.             2.kolo Č.poháru + MČR v DPP             E,D,C,B,A                     Žďár

15.             Česko-rakousko-maďarská liga                UWR              Ústí nad Labem

20.-23.      2, kolo EP                                                        OP             Gyekényesz/Maď.

22.             3.kolo Českého poháru                        E,D,C,B,A                   Přerov

23.             Jadran cup                                              E,D,C,B,A           Osek nad Bečvou

25.-2.7.     Finswimming European champ.-senior     repre                 Řecko

28.-30.      MČR ( Tyče,EONK,Kalousek )                        OP                     Mělice

28.-30.      UWH                                                               UWH                Istria/Slov.

7.-8.           Výcviková komise SPČR                                                        Lachtan Brno

 

Červenec

4.-7.            Juniorcamp                                                     OP                  Liberec

25.7.-3.8.   MS UWR                                                        UWR              Graz/Rakousko

28.-4.8.      16th Finswimming Word Junior champ.   repre                 Egypt

28.-4.8.       UWH                                                               UWH             Mnichov/Něm.

 

Srpen

10.-11.        MČR ( Tyče,EONK)                                          OP                 Liberec

24.8.-1.9.    ME a MEJ                                                         OP               Storitzsee/DE

24.8.-1.9.    UWH                                                                 UWH         Breda/Holansko

 

Září

12.            Zasedání presidia SPMS                                                        Kocourovec

26.            Zasedání presidia SČP                                                               Praha

12.-15.     Finále EP                                                        OP                        Francie

21.            SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL                         E,D,C                       Zlín

20.-22.     MČR ( 2.část ) – Pohár Trhové Kamenice    SF              Trhová Kamenice

20.-21.     Výcviková komise SPČR                                                       Lachtan Brno

 

Říjen

10.            Zasedání presidia SPMS                                                        Kocourovec

5.              Moravskoslezská liga mládeže 4.kolo      E,D,C                   Přerov

12.            Česko-rakousko-maďarská liga                 UWR                     Brno

12.            Litoměřická ploutev                                  E,D,C,B,A            Litoměřice

19.            Oblastní liga                                                EO,E,D                 Olomouc

19.            Rumburská ploutev                               EO,E,D,C,B,A,V       Rumburk

4.-6.         Školení instruktorů                                                             Svob.Heřmanice

 

Listopad

14.            Zasedání presidia SPMS                                                        Kocourovec

15.            Zasedání presidia SČP                                                                Praha

29.            Zasedání presidia SPMS                                                        Kocourovec

30.            Volební setkání delegátů SPMS                                           Kocourovec

2.-3.         CMAS,,Nemo Trophy“mezinár.závody         A                           Zlín

2.              Subkomise    PP + DP + DPP                                                         Zlín

9.              Česko-rakousko-maďarská liga                  UWR                      Praha

16.            Brněnská žaba MČR                                      Foto                       Brno

16.-17.     Finále ligy mládeže                                     E,D,C                     Liberec

23.            Velká cena Tábora                                   E,D,C,B,A                  Tábor

22.            Výcviková komise SPČR                                                  Říčany u Brna

23.-24.     Seminář instruktorů SPČR                                              Říčany u Brna

8.-10.        Učast SPČR na Sport Live                                                Brno – BVV

 

Prosinec

13.-14.      Zasedání presidií SČP + SPMS                                           Lechovice

30.11.-1.12.  6th Word meeting of young Finswimming E,D,C  Keczkemet/Hung.

7.              Mikulášský pohár                                    E,D,C,B,H            Přerov

7.              Velká cena Přerova                                 E,D,C,B,A            Přerov

7.              MČR                                                           UW Foto            Rokycany

7.-8.         Vánoční pohár – Most                            E,D,C,B,A            Most

14.           SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL                           E,D,C         Jastzrebie zdroj/Pol

26.           Vánoční kilometr                                             A                  Břeclav