Kalendář akcí SPČR na rok 2019
Leden
17. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
31. Zasedání presidia SČP Praha
25. Školení rozhodčích iii. Zlín
26. Moravskoslezská liga mládeže 1.kolo E,D,C Zlín
26. Česká liga mládeže 1.kolo E,D,C Most
25.-26. Výcviková komise SPČR Lachtan Brno
Únor
14. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
2. UWH UWH Kranj/Slovinsko
7. Sportovní komise Praha
8.-9. Komise rozhodčích 1.školení R-1+SW Žďár
9.-10. Žďárský gumák E,D,C,B,A Žďár
16. SEPM - NJ – ZV – JAS – ZL E,D,C Nový Jičín
22.-24. Finswimming Word cup 1.kolo C,B,A Eger/ Hun.
15.-17. Školení P3 Lachtan Brno
Březen
1. Zasedání presidia SČP Praha
29. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
30. Shromáždění delegátů SPMS Kocourovec
1.-3. PAF Tachov MČR Foto Tachov
2. UWH UWH Berlín/Něm.
9. Moravskoslezská liga mládeže 2.kolo E,D,C Žďár
22.-24. Finswimming Word cup 2.kolo C,B,A Lignáno/ Itálie
30. Česká liga mládeže 2.kolo E,D,C Tábor
9.-10. Metodika potápěčského výcviku Barbora
23.-24. Workshop pro instruktory
Duben
11. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
6. Česko-rakousko-maďarská liga UWR Č.Buďejovice
6.-7. MČR družstev – potápěčská liga A Olomouc
13. Memoriál – J.Šírek EO,E,D,C,B,A,V Rumburk
13. SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL EO,E,D,C Zvolen
21.-22. Finswimming Word cup 3.kolo C,B,C Provence/Francie
27. Moravskoslezská liga mládeže 3.kolo E,D,C Nový Jičín
27. Česká liga mládeže 3.kolo E,D,C Liberec
5.-6. Výcviková komise SPČR Lachtan Brno
Květen
16. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
30. Zasedání presidia SČP Praha
3.-5. Finswimming Word cup 4.kolo C,B,A Coral Spring/USA
4. Bud Pig Cup UWH Č.Buďejovice
18.-19. Modrý mítink – mezinár.závody E,D,C,B,A Nový Jičín
24.-26. MČR ( 1. Část ) + Blatenský pohár SF Trhová Kamenice
25. Mistrovství České republiky FD Pardubice
31.-2.6. Mistrovství České republiky E,D,C,B,A Zlín
17.-19. Školení instruktorů Barbora
24.-26. Zkoušky instruktorů Barbora
Červen
21.-22. Výjezdní zasedání presidia SPMS
1.-2. 1. Kolo EP OP Sandersdorf/Něm
8. 1.kolo Českého poháru E,D,C,B,A Partdubice
14.-16. MČR ( Hvězda,Mkurz,Sjíždění ) OP Jesenice
15. 2.kolo Č.poháru + MČR v DPP E,D,C,B,A Žďár
15. Česko-rakousko-maďarská liga UWR Ústí nad Labem
20.-23. 2, kolo EP OP Gyekényesz/Maď.
22. 3.kolo Českého poháru E,D,C,B,A Přerov
23. Jadran cup E,D,C,B,A Osek nad Bečvou
25.-2.7. Finswimming European champ.-senior repre Řecko
28.-30. MČR ( Tyče,EONK,Kalousek ) OP Mělice
28.-30. UWH UWH Istria/Slov.
7.-8. Výcviková komise SPČR Lachtan Brno
Červenec
4.-7. Juniorcamp OP Liberec
25.7.-3.8. MS UWR UWR Graz/Rakousko
28.-4.8. 16th Finswimming Word Junior champ. repre Egypt
28.-4.8. UWH UWH Mnichov/Něm.
Srpen
10.-11. MČR ( Tyče,EONK) OP Liberec
24.8.-1.9. ME a MEJ OP Storitzsee/DE
24.8.-1.9. UWH UWH Breda/Holansko
Září
12. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
26. Zasedání presidia SČP Praha
12.-15. Finále EP OP Francie
21. SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL E,D,C Zlín
20.-22. MČR ( 2.část ) – Pohár Trhové Kamenice SF Trhová Kamenice
20.-21. Výcviková komise SPČR Lachtan Brno
Říjen
10. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
5. Moravskoslezská liga mládeže 4.kolo E,D,C Přerov
12. Česko-rakousko-maďarská liga UWR Brno
12. Litoměřická ploutev E,D,C,B,A Litoměřice
19. Oblastní liga EO,E,D Olomouc
19. Rumburská ploutev EO,E,D,C,B,A,V Rumburk
4.-6. Školení instruktorů Svob.Heřmanice
Listopad
14. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
15. Zasedání presidia SČP Praha
29. Zasedání presidia SPMS Kocourovec
30. Volební setkání delegátů SPMS Kocourovec
2.-3. CMAS,,Nemo Trophy“mezinár.závody A Zlín
2. Subkomise PP + DP + DPP Zlín
9. Česko-rakousko-maďarská liga UWR Praha
16. Brněnská žaba MČR Foto Brno
16.-17. Finále ligy mládeže E,D,C Liberec
23. Velká cena Tábora E,D,C,B,A Tábor
22. Výcviková komise SPČR Říčany u Brna
23.-24. Seminář instruktorů SPČR Říčany u Brna
8.-10. Učast SPČR na Sport Live Brno – BVV
Prosinec
13.-14. Zasedání presidií SČP + SPMS Lechovice
30.11.-1.12. 6th Word meeting of young Finswimming E,D,C Keczkemet/Hung.
7. Mikulášský pohár E,D,C,B,H Přerov
7. Velká cena Přerova E,D,C,B,A Přerov
7. MČR UW Foto Rokycany
7.-8. Vánoční pohár – Most E,D,C,B,A Most
14. SEPM – NJ – ZV – JAS – ZL E,D,C Jastzrebie zdroj/Pol
26. Vánoční kilometr A Břeclav