zapsaný spolek
Svaz potápěčů Moravy a Slezska, z.s., Horská 12, 616 00 Brno,                Sekretariát: Štefánikova 9a, 602 00 Brno, sekretariat.spms@svazpotapecu.cz
spcrspmscmas
zpět
10.12.2018

4. ročník Mikulášského poháru v Přerově

V sobotu 7.12. se konal v Přerově již 4. ročník Mikulášského poháru, kterého se zúčastnilo 212 závodníků z 13 klubů České a Slovenské repulbliky,

Každý závodník mohl plavat maximálně ve 4 disciplínách a součástí závodního dne byl i víceboj o Pohár přerovského primátora.

Získal ho ten závodník, který dosáhl největšího bodového ohodnocení ve třech disciplínách a to 50PP,200PP a 100bf.

Mužskými vítězi se stali Musil David z Čochtanklub Žďár nad Sázavou, druhým byl Jakub Petrák z KVŠ Barakuda Šaľa a třetím domácí závodník Vašíček René Skorpeň Přerov. Mezi dívkami zvítězila Alžběta Hnáthová z KSP Olomouc, druhá byla Bielková Beáta KŠP Delfín a třetí Vašíčková Veronika ze Skorpeň Přerov.

 

Nejlepšími závodníky Mikulášského poháru, kteří vybojovali tři a více medailí byli závodníci k Laguna Nový Jičín Jakub Jarolím a Jakub Klimpar (oba po třech zlatých ),  neporaženou se stala  Padalíková Kateřina z Fast Fins 4 zlaté medaile ze všech 4 startů a její klubová partnerka Adéla Zapletalová brala 3 zlaté medaile. dalšími držiteli tří zlatých medailí jsou za Klub Nemo Zlín Jan Janásek a Veronika Vašíčková ze Skorpeň Přerov a z klubu Čochtanklub Žďár nad Sázavou si vezou domu po třech zlatých medailích Musil David a Švomová Adéla. 


FOTOGALERIE