Svaz potápěčů Moravy a Slezska, z.s., Horská 12, 616 00 Brno,                Sekretariát: Štefánikova 9a, 602 00 Brno, sekretariat@spms.cz
spcrspmscmas
zpět
6.5.2019

4. kolo světového poháru v ploutvovém plavání v americkém Coral Springs.

155 závodníků, 37 klubů z 15 států celého světa se zúčastnilo 4. kola světového poháru v ploutvovém plavání v americkém Coral Springs.

Z moravských klubů hájily barvy dvě závodnice Kateřina Padalíková a Ádéla Zapletalová, které dokonce vybojovaly 6 medailí. Kateřina Padalíková zvítězila v disciplínách  200PP a 400PP a  na 100PP byla stříbrná. Adéla Zapletalová  nenašla přemožitele na trati 100 Bifi a 200bifi. V této disciplíně navíc přepsala český rekord skupiny D.  V další disciplíně 50 Bifi získala bronzovou medaili.