zapsaný spolek
Svaz potápěčů Moravy a Slezska, z.s., Horská 12, 616 00 Brno,                Sekretariát: Štefánikova 9a, 602 00 Brno, sekretariat.spms@svazpotapecu.cz
spcrspmscmas
zpět
24.1.2018

Kalendář akcí SPČR na rok 2018

      

     Kalendář akcí Svazu potápěčů Moravy a Slezska na rok 2018

                                  

Leden

12.     Zasedání presidia SPMS                                                      Brno – Rakovec

25.     Zasedání presidia SČP                                                        Praha

12.- 13. Vyhodnocení reprezentace SPČR                                   Brno – Rakovec

20.     Školení rozhodčích                                     PP                   Žďár

27.     Moravskoslezská liga mládeže                  PP                   Zlín

27.     Česká liga mládeže                                   PP                  Most

26.- 27.    Výcvikové komise SPČR                                           Lachtan - Brno                             

 

Únor

15.      Zasedání presidia SPMS                                    

10.- 11.   Žďárský ,,Gumák“                             PP                   Žďár

23.- 25.   SP CMAS                                         PP                   EGER/ HUN.

                 UWH                                              UWH               KRANJ/SLOV.

16.- 18.    Školení P3                                                             Lachtan – Brno

 

Březen

1.      Shromáždění delegátů SPČR                                     Praha

16.    Zasedání presidia SPMS                                            Kocourovec

17.    Shromáždění delegátů SPMS                                   Kocourovec

23.    Zasedání presidia SČP                                             Tachov

10.    Moravskoslezská liga mládeže               PP             Žďár

10.    Česká liga mládeže                                PP              Tábor

23. – 25.     SP CMAS                                    PP               Lignáno/ITA.

10. – 11.    Metodika potápěčského výcviku                      Brb.Praha

24. – 25.    WORK SHOP pro instruktory

23. – 25.     PAF Tachov                               Foto              Tachov

                                                                                   

Duben

19.     Zasedání presidia SPMS                                          Kocourovec

7. – 8.  Mistrovství  ČR družstev pot.liga          PP              Přerov

13. – 15.      SP  CMAS                                    PP              Lipsko/ GER.

21.     Moravskoslezská liga mládeže              PP             Nový Jičín

21.      Česká liga mládeže                              PP             Liberec

6. – 7.   Výcviková komise SPČR                                     Lachtan – Brno

 

Květen

17.      Zasedání presidia SPMS                                      Kocourovec

24.      Zasedání presidia SČP                                         Barbora

4. – 6.  MČR (1.část) + Blatenský pohár           SF         Trh. Kamenice

5.        11th BUD  PIG  CUP                           UWH         Č.Budějovice

12. – 13.  Modrý Mítink – BI FINS/MČR          PP           Nový Jičín

19.          MČR                                                FD            Pardubice

25. – 27.  1.kolo EP ( M kurz/tyče)                OP            Draždiak/SLOV.

18. – 20.  Školení instruktorů                                         Barbora

 

Červen

21.          Zasedání presidia SPMS                                  Kocourovec

22.          Zasedání presidia SČP                                     Holetín

1. - 3.     MČR PP+ RP      60 let klubu              PP         Liberec

1. - 3.      2.kolo EP ( Monk + Tyče)                   OP        Pahne/GER.

8. – 10.   3.kolo EP( Hvězda/ M kurz)               OP         Jesenice

9. – 10.         MČR                                             OP         Jesenice

9.              1.kolo  DPP                                     DPP       Pardubice

15. – 17.    4.kolo EP  ( Tyče/M kurz)                OP        Budapešť/HUN.

16.             2.kolo DPP                                     DPP        V.Dářko-Žďár

23.             3.kolo DPP                                    DPP        Přerov

                  MČR                                               OP         Mělice

                  UWH                                          UWH          Trzebnica/POL.

1. – 3.        Zkoušky instruktorů                                       Barbora

8. – 9.       Výcviková komise SPČR                                Lachtan - Brno

Červenec

14. – 21.                MS  Senioři                        PP          Bělěhrad/SRB.

20. – 23.                Universiáda                       PP          Bělěhrad/SRB.

28.7.- 4.8.             ME Junioři                          PP          Istambul/TUR.

                               UWH                            UWH           Mnichov/GER.

 

Srpen

11. – 12.           MČR  ( Monk/Tyče)             OP           Liberec

27.8. – 2.9.       ME + MEJ                          OP           Gyekkenyes/HUN.

 

Září

13.         Zasedání presidia SPMS                                   Kocourovec

13.         Zasedání presidia SČP                                     Praha

6. – 9.        Finále EP  ( M kurs )                  OP              Lepenica/CHOR.

14.          Harcovský pohár                          OP               Liberec

15.          SEPM   NJ-ZL-RŘ-ZV-JAS           PP              Zlín

20. – 24.     SP  CMAS – Finále                  PP              Phuket/THAJ.

                     UWH                                     UWH           Breda/HOLAND.

21. – 22.   Výcviková komise SPČR                             Lachtan - Brno

 

Říjen

26.           Zasedání presidia SPMS                             Kocourovec

27.           Shromáždění delegátů ( volební )                Kocourovec

5. – 7.      MČR    (2.část )                               SF        Trh.Kamenice

13.           Litoměřická ploutev                         PP        Litoměřice

20.           Oblastní liga mládeže                     PP          Olomouc

                 Freedivingové závody                  FD             Brno

5. – 7.      Školení instruktorů                                        Sv.Heřmanice

Listopad

15.        Zasedání presidia SPMS                                  Kocourovec

9.           Zasedání presidia SČP                                    Benešov

3. – 4.   Nemo ,,TROPHY“    20.Ročník           PP         Zlín

10. – 11. Evropský pohár kat.  D + C               PP        Glivice/POL.

17. -  18. Finále – Liga Mládeže (Morava-Čechy)         Nový Jičín

23.           Výcviková komise SPČR                              Říčany

24. – 25.  Seminář instruktorů                                      Říčany

9. – 11.  Sport Live   Propagace+ukázky výcviku          BVV Brno 

 

Prosinec

14.          Zasedání presidia SPMS                                 Lechovice

14. – 15.  Společné jednání presidií SČP + SPMS         Lechovice

1. – 2.    Světový mítink mládeže                       PP         Kecskemet/HUN.

8.            Mikulášský pohár                               PP          Přerov

8.            Vánoční pohár ( 37.ročník )               PP          Most

15.          SEMP  finále  NJ-ZL-PŘ-ZV-JAS      PP          Nový Jičín

26.          Vánoční kilometr                            DPP          Břeclav

1.             Brněnská Žaba   MČR                 FOTO        Brno - Kozák